Sie 27. 2024

Miejsce pracy: Zabrze

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik ogólnobudowlany - monter instalacji sanitarnych
Numer: StPr/24/0868
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. W zależności od posiadanych kompetencji i umiejętności - wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Praca na terenie woj. śląskiego (dojazd na budowy samochodem służbowym).Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następna umowa o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

uprawnienia zgrzewacza PE, prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia obsługi koparki, umiejętność spawania rur TIG (osoba nie musi posiadać wszystkich wymienionych uprawnień), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub uprawnienia G3, doświadczenie brukarskie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Zobacz najnowsze ogłoszenia

20
Wrz, 2024 pt

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i rozładunku towaru, obsługa procesów magazynowych oraz zgłaszanie...

20

Lakiernik

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy Uprawnienia: bez nałogów Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia Wymagania inne:

20

Kierownik projektu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu w zaplanowanych ramach czasowych, planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu, planowanie i koordynowanie zadań osób i organizacji realizujących projekt z...

19
Wrz, 2024 czw

Pracownik ds. remontów budowlanych

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...