Wrz 19. 2024

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik prac biurowych
Numer: StPr/24/0574
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zobacz najnowsze ogłoszenia

19
Wrz, 2024 czw

Pracownik ds. remontów budowlanych

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

19

Wydawca posiłków

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Wydawanie obiadów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Mile widziana książeczka zdrowia. Praca na 1/2 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

19

Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia Wymagania inne:

19

Pokojowa

skierowanie z PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: